Przejdź do treści

Wózek

Twój koszyk jest pusty

Galvanized steel – Loading bay shelter- 850g/m2 double coated PVC

Loading Bay Shelters

Projekt niestandardowy

Gotowe rozwiązania

Wysoka jakość

Przystępny

Szybka dostawa

Łatwa instalacja

Katalog schronisk

Zapoznaj się z naszą ofertą stalowych budynków schronisk

JEŚLI POSIADASZ POJAZDY, TAKIE JAK SAMOCHODY LUB DOSTAWCZE, DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO LUB OSOBISTEGO, CHCESZ JE CHRONIĆ PRZED ELEMENTAMI. PRZENOŚNE, ALE SOLIDNE I NIEZAWODNE ROZWIĄZANIE, KTÓRE WCIĄŻ ZAPEWNIA ŁATWY DOSTĘP, ZESTAW BUILDINGS ZAPEWNI CIĘ OBSŁUGI.

20m x 12.2m Galvanized steel – Loading bay shelter- 850g/m2 double coated PVC

Zadaszenie rampy załadunkowej

  • Dostępne 4 rozmiary
Single Truss - Single Sheet cladding - Carport Shelter

Wiata dla pojazdów

  • Dostępne 2 rozmiary

Dostosowane do Twoich specyfikacji.

ROZMIARY INDYWIDUALNE

Do wyboru mamy standardowe rozmiary, ale rozumiemy, że możesz potrzebować budynku dostosowanego do Twoich konkretnych potrzeb. Możemy to zrobić! – Najpierw skontaktuj się z nami, podając potrzebne wymiary.

ŁATWA INSTALACJA

Wszystkie nasze konstrukcje są łatwe w montażu. Dostarczane są w wybrane miejsce wraz ze szczegółową i łatwą do zrozumienia instrukcją instalacji i montażu. Możemy go zainstalować również dla Ciebie!

GŁADKA DOSTAWA

Wiata dostarczana jest w bezpiecznie zapakowanym pudełku, a transport odbywa się za pośrednictwem spedytora. Takie podejście gwarantuje bezpieczny i sprawny proces dostawy, zmniejszając ryzyko uszkodzeń w transporcie.

Co mają do powiedzenia nasi klienci

Kupiliśmy duży budynek tekstylny jako budynek magazynowy, w którym mieszczą się nasze ciężarówki i autokary, a także zapewniamy przestrzeń do wykorzystania jako warsztat. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z wyniku. Zespół instalacyjny był znakomity, a całość została wzniesiona i zainstalowana w ciągu kilku tygodni. Firma Kit Buildings była bardzo łatwa w obsłudze i szybko odpowiadała na nasze pytania. Ogólnie świetne doświadczenie.

Michael

Bardzo zadowolony z produktu i obsługi, wszystko poszło bardzo sprawnie.

Jackie

Potrzebuję pomocy?

Często Zadawane Pytania