Przejdź do treści

Wózek

Twój koszyk jest pusty

Factory Wall partition - Single Sheet Cladding

Factory & Warehouse Wall Partitioning

Projekt niestandardowy

Gotowe rozwiązania

Wysoka jakość

Przystępny

Szybka dostawa

Łatwa instalacja

Katalog fabryk i ścian

Bardzo trwałe rozwiązania do przechowywania.

Wysokiej jakości ścianki działowe z ramą ze stali ocynkowanej do przegród ściennych w fabrykach, magazynach lub ogólnych przegrodach przemysłowych.

Nadaje się do wewnętrznego lub zewnętrznego podziału ścian. Te ścianki działowe oferują doskonały stosunek jakości do ceny w przypadku modyfikacji każdego istniejącego budynku komercyjnego.

Factory Wall partition - Single Sheet Cladding - Door and window

Komercyjne ścianki działowe

  • 6 standardowych rozmiarów
  • 4 opcje drzwi
  • Dostępne rozmiary niestandardowe

Dostosowane do Twoich specyfikacji.

ROZMIARY INDYWIDUALNE

Do wyboru mamy standardowe rozmiary, ale rozumiemy, że możesz potrzebować budynku dostosowanego do Twoich konkretnych potrzeb. Możemy to zrobić! – Najpierw skontaktuj się z nami, podając potrzebne wymiary.

ŁATWA INSTALACJA

Wszystkie nasze konstrukcje są łatwe w montażu. Dostarczane są w wybrane miejsce wraz ze szczegółową i łatwą do zrozumienia instrukcją instalacji i montażu. Możemy go zainstalować również dla Ciebie!

GŁADKA DOSTAWA

Wiata dostarczana jest w bezpiecznie zapakowanym pudełku, a transport odbywa się za pośrednictwem spedytora. Takie podejście gwarantuje bezpieczny i sprawny proces dostawy, zmniejszając ryzyko uszkodzeń w transporcie.

Co mają do powiedzenia nasi klienci

Kupiliśmy duży budynek tekstylny jako budynek magazynowy, w którym mieszczą się nasze ciężarówki i autokary, a także zapewniamy przestrzeń do wykorzystania jako warsztat. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z wyniku. Zespół instalacyjny był znakomity, a całość została wzniesiona i zainstalowana w ciągu kilku tygodni. Firma Kit Buildings była bardzo łatwa w obsłudze i szybko odpowiadała na nasze pytania. Ogólnie świetne doświadczenie.

Michael

Bardzo zadowolony z produktu i obsługi, wszystko poszło bardzo sprawnie.

Jackie

Potrzebuję pomocy?

Często Zadawane Pytania