Przejdź do treści

Wózek

Twój koszyk jest pusty

Artykuł: Zaprojektuj swój własny modułowy budynek tymczasowy

Design your own Modular Temporary Building - Kit Buildings

Zaprojektuj swój własny modułowy budynek tymczasowy

Teraz, gdy masz dostęp do naszego bezpłatnego, szybkiego i prostego konfiguratora 3D, możesz stworzyć swój własny modułowy budynek tymczasowy!

Jedna z licznych korzyści płynących z wyboru modułowej konstrukcji tymczasowej dla Twojego... potrzebami magazynu lub warsztatu na miejscu jest prostota projektu, która może skutkować znacznymi oszczędnościami w zakresie czasu budowy, kosztów robocizny i opłat architektonicznych.

Co zyskasz korzystając z naszego Konfiguratora

 • Błyskawiczny, dynamiczny obraz wizualny różnych rozmiarów, konfiguracji i komponentów budynków.
 • Na każdym etapie możesz wydrukować kopię swojego projektu.
 • Jeśli prześlesz nam swój projekt, wycenimy go w ciągu 24 godzin.
 • Otrzymasz także kopię swojego projektu w formacie PDF.

Dlaczego warto skorzystać z naszego konfiguratora budynków tymczasowych?

 • Szybko
  Zajmie to dosłownie 5 minut z Twojego dnia i będzie naprawdę świetną zabawą! Można z niego także korzystać tyle razy, ile chcesz.ft genutzt werden.
 • Nadaje się do określonego celu?
  Wypróbowując różne konfiguracje z różnymi opcjami okładzin, dostępu i wyposażenia dodatkowego, będziesz w stanie lepiej zrozumieć, czy modułowy budynek tymczasowy nadaje się do zamierzonego celu.
 • Zrozumienie
  projektowania modułowego budynku tymczasowego za pomocą konfiguratora umożliwi wizualną interpretację szybkości i prostoty całego procesu.
 • Szybsza realizacja
  często klienci, którzy chcą budynku tymczasowego, dotrzymują napiętych terminów. Korzystając z konfiguratora do zaprojektowania własnego budynku, nie jesteś zdany na siebie ani nie czekasz, aż ktoś inny zrobi to za Ciebie. Wyceny, specyfikacje i umowy można uzgodnić wcześniej, a jeśli zmienisz zdanie na temat projektu, możesz go samodzielnie modyfikować w miarę postępu projektu, bez konieczności składania wniosków o zmiany.

Czytaj więcej

Temporary Structures for On-Site Industrial Space Quickly - Kit Buildings

Szybkie konstrukcje tymczasowe dla przestrzeni przemysłowej na miejscu

Stałe jednostki na sprzedaż lub dzierżawę, kontenery transportowe, stalowe budynki prefabrykowane i aluminiowe prefabrykowane budynki magazynowe to tylko kilka przykładów wielu kształtów, rozmiarów...

Czytaj więcej
Building Regulations for Temporary Buildings - Kit Buildings

Przepisy budowlane dotyczące budynków tymczasowych

Przepisy budowlane dotyczące budynków tymczasowych to jedno z najczęściej zadawanych pytań na ten temat, obok pozwolenia na budowę.W istocie jest to jednak dość prosta kwestia i wszystko sprowadza ...

Czytaj więcej