Przejdź do treści

Wózek

Twój koszyk jest pusty

Artykuł: Szybkie konstrukcje tymczasowe dla przestrzeni przemysłowej na miejscu

Temporary Structures for On-Site Industrial Space Quickly - Kit Buildings

Szybkie konstrukcje tymczasowe dla przestrzeni przemysłowej na miejscu

Stałe jednostki na sprzedaż lub dzierżawę, kontenery transportowe, stalowe budynki prefabrykowane i aluminiowe prefabrykowane budynki magazynowe to tylko kilka przykładów wielu kształtów, rozmiarów i konfiguracji magazynów lub tymczasowych konstrukcji dostępnych do zastosowań przemysłowych.

Ponieważ uważa się, że ramę można porównać do współczesnego namiotu imprezowego o jasnej rozpiętości, te ostatnie często określa się mianem namiotów przemysłowych. Jest to jednak nieprawda.

Choć rama wygląda na ramę namiotową, w rzeczywistości ma znacznie większy profil (grubszy). Może zatem dorównać wytrzymałością trwalszym konstrukcjom, jednocześnie czerpiąc korzyści z większej możliwości adaptacji pod względem użytkowania i budżetu.

Skąd więc biorą się ich wytrzymałość i zdolność adaptacji oraz jak mogą pomóc Twojej firmie ?

Siła i trwałość

Jeśli chodzi o jakość, istnieje wiele błędnych przekonań dotyczących tymczasowych budynków z aluminiową ramą. Nie pomaga częste określanie go jako przejściowego. Jednak to wyrażenie nie sugeruje, że można ich używać tylko przez sześć miesięcy; wynika to z możliwości demontażu i ponownego użycia.

Te konstrukcje magazynowe są konstrukcyjnie bezpieczne i spełniają brytyjskie (lub inne krajowe) przepisy budowlane. Można z nich korzystać tymczasowo lub na stałe (wiele firm posiada konstrukcje, które istnieją i działają od ponad 20 lat).

Inne nieporozumienia wynikają z procesu instalacji, który jest porównywalny do współczesnego jasnego -rozpiętość namiotu i polega po prostu na zakotwiczeniu ramy do już istniejącej twardej powierzchni – zwykle betonu – bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac ziemnych.

Elastyczność

Kiedy już firmy zastanowią się nad jakością i trwałością w porównaniu z szybkością i kosztem aluminiowego budynku magazynowego, korzyści w postaci elastyczności pojawią się szybko i szybko.

  • Wyobraź sobie, że możesz w jednej chwili zmienić wielkość swojego miejsca do przechowywania lub miejsca pracy. nie ponieść straty z powodu nieprzewidzianych, nagłych zmian na rynku międzynarodowym, zmiennych gospodarczych lub politycznych.
  • Wyobraź sobie, że jesteś w stanie obsłużyć duże, nieoczekiwane nowe zamówienie lub klienta, dla którego obecnie nie masz miejsca, ale wiesz, że możesz je pozyskać – szybko, wygodnie i niedrogo.
  • Rozważ możliwość skonsolidowania całego magazynu znajdującego się poza siedzibą firmy pod jednym dachem w ciągu kilku tygodni za część ceny stałych cegieł i zaprawy. skracanie czasu dostaw, obniżanie wydatków na paliwo i konsolidacja zapasów.
  • To kilka znaczących zalet elastyczności, których trudno przeoczyć. I chociaż nie wszystkie organizacje odniosą korzyści z tych struktur, te, które to zrobią, nie mogą zaprzeczyć, że utrzymanie elastyczności, opłacalności i wydajności działania prawdopodobnie nigdy nie było prostsze!

Czytaj więcej

Design your own Modular Temporary Building - Kit Buildings

Zaprojektuj swój własny modułowy budynek tymczasowy

Teraz, gdy masz dostęp do naszego bezpłatnego, szybkiego i prostego konfiguratora 3D, możesz stworzyć swój własny modułowy budynek tymczasowy!Jedna z licznych korzyści płynących z wyboru modułowej ...

Czytaj więcej