Przejdź do treści

Wózek

Twój koszyk jest pusty

Artykuł: Czy budynki tymczasowe wymagają pozwolenia na budowę?

Do Temporary Buildings Need Planning Permission? - Kit Buildings

Czy budynki tymczasowe wymagają pozwolenia na budowę?

Naturalnie podoba Ci się koncepcja wykorzystania tymczasowych konstrukcji w Twojej firmie. Ale teraz, gdy już wiesz, że możesz potrzebować pozwolenia na budowę, nie jesteś już tego taki pewien.

Unikaj porzucania tego pomysłu i powrotu do leasingu zewnętrznego lub inwestowania w nową konstrukcję ze względu na potencjał planowanie konsekwencji tymczasowego projektu budowlanego.


W końcu prawdopodobnie zdecydowałeś się na budynki tymczasowe przede wszystkim dlatego, że obawiałeś się utraty czasu, pieniędzy i zakłóceń, jakie wiązały się z obiema alternatywami. Co więcej, są to dobre, uczciwe powody.

Jaki wpływ będzie miało planowanie na Ciebie i Twój projekt, czy faktycznie będzie Ci potrzebne i dlaczego nie powinieneś pozwolić, aby zniechęciło Cię to do przyjmowania tymczasowych struktur?

Do Temporary Buildings Need Planning Permission?

Jak sprawdzić, czy Twój tymczasowy projekt budowlany wymaga pozwolenia na budowę

Proste. Skonsultuj się ze specjalistą. Najłatwiej to zrobić za naszym pośrednictwem, bez prób narzucania Ci ofert sprzedaży. Wspólnie współpracujemy z brytyjską firmą konsultingową zajmującą się planowaniem, która specjalizuje się w krótkoterminowych projektach budowlanych. Najpierw sprawdzą Twój projekt, aby ustalić, czy wymagane jest tymczasowe pozwolenie na budowę i co się z tym wiąże.

Tak po prostu. Gdy uzyskasz już pełne informacje, możesz podjąć decyzję, w jaki sposób i czy kontynuować działania.

Będą one uwzględniać różne czynniki, w tym granice, wysokość budynku, powierzchnię użytkową, parking powierzchni oraz tymczasowe wykorzystanie budynku w związku z większym projektem.

Jak planowanie będzie miało wpływ na Ciebie i Twój projekt?

Nie zrobi to dużej różnicy, jeśli zdecydujesz się poprosić profesjonalistę o autoryzację w Twoim imieniu. Oprócz niewielkiej opłaty, która zostanie dodana do całkowitych kosztów projektu, może być wymagane podanie niewielkiej ilości informacji związanych z projektem. Nie powinno to mieć wpływu na terminy, a my zajmiemy się wszystkim.

Jednak wiele firm potrafi zachować równowagę i polegać na wewnętrznej wiedzy specjalistycznej. Ponownie wpływ na projekt jest znikomy. Aplikacja pozostaje pod kontrolą wewnętrzną. Dodatkowo zyskujesz doświadczenie osoby, która często miała do czynienia z urzędnikami samorządowymi. Jednakże posiadanie kogoś, kto zna się na tymczasowych zastosowaniach budowlanych, nie byłoby dla Ciebie korzystne.

Jak najłatwiej uzyskać pozwolenie na budowę?

Skorzystanie z usług naszego lub wykwalifikowanego konsultanta jest naszym zdaniem najłatwiejszą opcją, jeśli potrzebujesz pozwolenia na budowę. Konsultanci, z którymi współpracujemy, mają ogromną wiedzę specjalistyczną w zakresie wniosków dotyczących planowania tymczasowych konstrukcji. Są zatem szybkie, skuteczne, precyzyjne, bezstresowe i generalnie skuteczne.

Dlaczego nie możesz pozwolić, aby planowanie Cię zniechęciło

Poszukując możliwości wynajęcia powierzchni poza siedzibą firmy lub inwestycji w stały obiekt, wiele osób natrafia na budynki tymczasowe. Są zmęczeni kłopotami i wysokimi kosztami benzyny i nie chcą zajmować się wydatkami, zaangażowaniem i opóźnieniami związanymi z nową budową.

Tymczasowe konstrukcje mieszczą się w tej kategorii. Trzymają wszystko pod jednym dachem, pozwalają w każdej chwili dodać lub odjąć przestrzeń, są znacznie tańsze niż konstrukcje stałe, można je postawić w mniej niż tydzień, można je wynajmować lub kupować i używać nawet przez 10 lat.

Te zalety są realne, trwałe i nie podlegają żadnym wymogom planowania.

Co dalej?

Mam nadzieję, że tymczasowe budynki wróciły na właściwe tory. Możesz ponownie odłożyć na później problemy związane z najmem poza terenem budowy i nowymi pracami budowlanymi, oczekując szybkiej, prostej, ekonomicznej i elastycznej przestrzeni na miejscu.

Czytaj więcej

An Introduction To Our Buildiings - Kit Buildings

Wprowadzenie do naszych budynków

Kit Buildings ugruntowała swoją reputację jako uczciwa, szybka i niezawodna firma świadcząca usługi w zakresie produkcji metalu. Nasze budynki służą głównie do: Struktury przemysłowe i rolnicze ​W...

Czytaj więcej